جستجو کردن
Close this search box.

درباره ما

به شرکت طناز گستر آسیا خوش آمدید

با ما بهترین باشید
امروز از پوست خود مراقبت کنید

پاکسازی منافذ

گفته شد برای تزیین کارتون اورسی در صورتی که پیکان زیادی از عواقب ماهیگیری رفتن و نیاز به زخم معده باشد.

پاکسازی منافذ

گفته شد برای تزیین کارتون اورسی در صورتی که پیکان زیادی از عواقب ماهیگیری رفتن و نیاز به زخم معده باشد.

پاکسازی منافذ

گفته شد برای تزیین کارتون اورسی در صورتی که پیکان زیادی از عواقب ماهیگیری رفتن و نیاز به زخم معده باشد.

پاکسازی منافذ

گفته شد برای تزیین کارتون اورسی در صورتی که پیکان زیادی از عواقب ماهیگیری رفتن و نیاز به زخم معده باشد.

همکاری با سازمان ها

فرصت های شغلی

درباره طناز گستر آسیا

تماس با طناز گستر آسیا

جوایز و دست آوردهای شرکت

تقدیر از جناب آقای محمدرضا بحیرایی توسط جناب اقای دکتر دولتی رییس کنگره بین المللی پوست ، زیبایی و لیزر

تقدیم تندیس عنوان "بهترین مدیریت" به جناب آقای محمدرضا بحیرایی توسط مدیریت محترم آکادمی پوست و موی آنیل

WhatsApp Image 2022-04-07 at 12.03.37 PM (1)

قدردانی از مدیریت نمونه رئیس صنف محصولات آرایشی و بهداشتی ایران ، جناب آقای محمدرضا بحیرایی​

WhatsApp Image 2022-04-07 at 12.03.36 PM (2) (4)

تقدیر از جناب آقای محمد رضا بحیرایی توسط دکتر محمد علی نیلفروش زاده ، دبیر انجمن علمی متخصصین پوست ایران

درباره طناز گستر آسیا

به هلدینگ طناز گستر آسیا خوش آمدید

مفتخریم هلدینگ طناز گستر آسیا با شرکت های زیر مجموعه“ شرکت ماهتاب کیش“ ،“شرکت اوکسین داروی وشت ( تولید کننده دارو ) “ ،“شرکت عباد آران درمان والا (تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی ) “ ،“شرکت خورشید زیبای پارس (شرکت بازرگانی) “ ،“شرکت آرشا داروی پارس (تولید کننده دارو) “به حضور معرفی نماییم.

از آنجایی که همواره پیشگیری بهتر از درمان است ، فعالان صنعت آرایشی و بهداشتی این امر را رسالت خود دانسته و در سراسر جهان با تولید محصولات متنوعی میل به این هدف را دنبال می کنند. همواره یکی از معضلات بازار آرایشی و بهداشتی محصول اطمینان از کیفیت محصولات و ماندگاری برند ها در این مارکت بوده است. با توجه به سیاست های کلی کشور مبنی بر اتکا بر توان متخصصان و تولید کنندگان داخلی  و تغییر سلایق مصرف کنندگان و تمایل آنها به استفاده از محصولات با کیفیت داخلی ، مجموعه های تولید کننده نیز این نگرانی ها را در نظر گرفته و به سمت تولید محصولات با کیفیت گام برداشته اند.

هلدینگ طناز گستر آسیا در راستای تحقق اهداف بلند خود از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت در عرصه طراحی و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نموده و در این مدت با هدایت مدیریت توانمند و تکیه بر دانش متخصصین جوان کشور و همچنین در همکاری با معتبر ترین لابراتوار های جهان توانسته برندهای معتبری همچون لایسل، سپیژن، کاتوس، کامپودرما و…. را به بازار ایران عرضه نماید.

برند های تولیدی این هلدینگ شامل لایسل ( بیش از ۷۰ عنوان محصول ) ، سپیژن ( بیش از ۵۰ عنوان محصول شامل محصولات مراقبت از مو ، پوست و سالنی ) ، انلیل ( بیش از ۳۰ عنوان محصول )، کاتوس ( بیش از ۲۰ عنوان محصول در حوزه سلامت مو ) ، کامپودرما ( بیش از ۲۶ محصول تخصصی و درمانی پوست ) ، ویکتوریا رز ( بیش از ۸۷ محصول در خانواده محصولات معطردر حوزه آرایشی و بهداشتی ) ، بیبی اسکین ( بیش از۱۴ عنوان محصولات تخصصی کودک ) ، اسکین شیک ( بیش از ۷۰ عنوان محصول در حوزه آرایشی و بهداشتی )، اموفیلیا ( محصول درمانی مو ) ، لایسل بیبی (در فاز مطالعاتی) ، بوتودرم ( در فاز مطالعاتی )، دیگنو ( در فاز مطالعاتی) می باشد و برندهای وارداتی شرکت نیز شامل لانژه ، بیونیکه ، سیبونت ، کمیل ، گلیسولید ، کاوردرم ، دکتر اوشن و … می باشد.

اهداف و چشم انداز ها: پیش گیری از درمان حرفه ماست! در چشم انداز ترسیم شده برای هلدینگ طناز گستر آسیا گسترش برندها و تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت با برند های معتبر جهانی در نظر گرفته شده است.

اهداف پیش روی مجموعه عبارتند از : گسترش محصولات برند لایسل با نگاه تخصصی و درمانی به بیش از صد عنوان ، گسترش محصولات برند سپیژن با نگاه تخصصی و درمانی به بیش از صد عنوان ، گسترش محصولات برند انلیل با نگاه مصرف عمومی به بیش از پنجاه عنوان ، تولید محصولات برند لایسل بیبی با بیش از بیست عنوان محصول تخصصی و با کیفیت برای نوزادان ، کودکان و مادران ، تولید برند بوتودرم با بیش از بیست عنوان محصول با تکنولوژی خاص و انحصاری می باشد.

در صورت تغییر سیاست های واردات کشور ادامه واردات محصولات با کیفیت خارجی ، آغاز صادرات محصولات تولید شده در مجموعه به کشورهای منطقه و حضور در بازار های جهانی از دیگر اهداف هلدینگ طناز گستر آسیا می باشد.

درباره ی مدیریت

مدیریت هلدینگ طناز گستر آسیا بر عهده جناب آقای بحیرایی می باشد، ایشان فعالیت اقتصادی خود را از دوران نوجوانی و همزمان با تحصیل آغاز نمودند و در ابتدا با ورود به عرصه کار و مدیریت در داروخانه با  این صنعت آشنا شدند، در ادامه و با گسترش فعالیت ها در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی اقدام به واردات محصولات برند های معتبر نمودند که این فعالیت تا به امروز ادامه و گسترش یافته است، جناب آقای بحیرایی سابقه بیش از چهل سال در عرصه تجارت ، واردات و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی دارند ، همچنین شرکت های تحت مدیریت ایشان نماینده رسمی معتبرترین برندهای جهان نظیر : اَون ، کاوردرم ، دوکری ، گلنیک ، آدرما ، پلار و … می باشند.

در کنار فعالیت های اقتصادی ایشان همواره در تعامل با ارکان دولت بوده و اقدامات گسترده ای در نزدیک نمودن نظرات بخش خصوصی با سیاست های اقتصادی دولت نموده اند، این امور از گذشته با حضور در مجامع مختلف پیگیری شده و امروز نیز به عنوان رئیس انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی به تحقق این امر اهتمام دارند.

در سال های اخیر با توجه به احساس نیاز در زمینه تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت با برندهای جهانی ، مدیریت مجموعه طناز گستر اقدام به ثبت شرکت و برند در این زمینه نموده و با به کار گیری نیروهای جوان و متخصص از سال ۱۳۹۷  سرمایه گذاری وسیعی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی  انجام داده اند. این جنبش کارآفرینانه با تولید برند لایسل آغاز شد و امروز با گسترش هلدینگ و شرکای تجاری با تولید برند های لایسل ، سپیژن ، انلیل ، کاتوس ، کامپودرما ، ویکتوریا رز ، بیبی اسکین ، اسکین شیک ، اموفیلیا و … ادامه دارد.

مهمترین هدف مدیریت شرکت طناز گستر در ابتدا کارآفرینی و کمک به رفع مشکلات تولید در کشور بوده و پس از آن کاهش وابستگی کشور در شرایط سخت تحریم های ظالمانه در زمینه محصولات با کیفیت آرایشی بهداشتی را مد نظر قرار داده است.

گواه این مطلب همکاری با بیش از ۱۰۰ نفر از متخصصین کشور به صورت مستقیم و تولید بیش از ۲۰۰ قلم کالاست.

Prevention and Treatment of Skin Diseases is Our Specialty