جستجو کردن
Close this search box.

۱۲ راه برای پنهان کردن مو های چرب

اگر به دنبال راه حل سریع برای پنهان کردن ریشه های مو چرب خود هستید، ما شما را کمک می کنیم.
اگر شما میخواهید ۳۰ دقیقه بیشتر را در رختخواب داشته باشید، یا اگر میخواهید یک استراحت به جای هرگونه شستشو، به موهای خود بدهید، انتخاب های زیادی برای تغییر حالت دادن به موهای چرب خود دارید. از چیزهایی به سادگی بالا بردن دسته های مو گرفته تا یک استایل پیچیده که مانند یک نوار نورانی در روی سر شما باشد، انتخاب های زیادی وجود دارد. به ما اعتماد کنید!
اگر شما به یک راهنمایی برای پنهان کردن مو های چرب خود نیاز دارید، اجازه دهید به شما ۱۲ راهکار از راحت ترین روش های پنهان کردن موهای چرب خود بدون شستن آن ها، را به شما معرفی کنیم.

۱. استفاده از گیره مو
موهای چرب خود را با دسته ای از سنجاق سرهای زیبا تزیین کنید. اگر مدل مو به بغل یا باز کردن فرق سر را استفاده میکنید، اضافه کردن چند سنجاق به صورت اریب میتواند ظاهر موهای شما را کاملاً صاف نشان دهد. با استفاده از اسپری حجم دهنده مو چرب، از مرکز تا انتهای مو خود را اسپری کنید.

۲. امتحان کردن تِل موی پارچه ای
زدن تل مو پارچه ای که دارای طرح های شطرنجی و شلوغ هست، میتواند موهای چرب و کثیف شما را بخوبی پنهان کند و همچنان موهای شما به زیبایی که میتواند باشد نشان دهد.

۳. ارتفاع دادن به تاج موی سر
اگر مدل موی ناصاف میخواهید، از یک گیره مو استفاده کنید و قسمت بالایی مو سر را به عقب بکشید و بگیرید. پس از آن مو را با اسپری مو اسپری کنید و تا زمانی که حاضر شوید (حداقل ۱۰ دقیقه)، بعد از آن مو را باز کنید و انگشتان خود را میان تارهای مو بیاندازید و آن ها را از هم جدا کنید. اینکار به بلند شدن ارتفاع مو کمک میکند و ظاهری تمیزتر و خشک تری به موها میدهد.

۴. استفاده از مدل موی گوجه ای
این روش مختص کسانی هست که نمیخواهند موهای چرب خود را روزانه بشویند. با استفاده از مدل موی گوجه ای انتهای مو را که قسمت کم چرب تر‌‌ مو را تشکیل میدهد بالا بیاورید و به صورت گوجه ای با یک پین محکم کنید و به آرامی رشته موهای محکم شده را بکشید تا رها شود و حالت گوجه ای خود را از دست بدهد. اینکار را ادامه دهید تا زمانی که یک مدل گوجه ای نصفه داشته باشید. اینکار ریشه های چرب مو را پنهان میکند.

۵. استفاده از مدل موی موج دار
بافت مو و مدل موی موج دار بهترین راهکار برای پنهان کردن موهای شسته نشده است. با استفاده از اسپری مو حجم دهنده، روی موهای خود اسپری کنید که کمک مهمی به موج دار کردن مو میکند.

۶. استفاده از کلیپس
به ما اعتماد کنید که با زدن چند کلیپس پنجه ای به موهای خود مشکل مو های چرب شما تمام میشود. موهای خود را بالا بکشید و تاب دهید و آن را با کلیپس ببندید. میتوانید نصف آن را به آرامی با دست بکشید. این روش با مرتفع کردن مو که میتواند با اسپری مو همراه باشد، هر موی چربی را به یکباره محو میکند.

۷. استفاده از مدل موی رو به بغل
بردن موی وسط سر به سمت عقب میتواند ظاهری کمی صاف به مو بدهد، که اگر مو چرب باشد میتواند کثیفی مو را نشان دهد. به جای آن یک مدل موی یک طرفه بزرگ را به بغل انتخاب کنید که ظاهری بسیار حجیم تر را در اختیار شما قرار میدهد و هرگونه چربی مو را پنهان میکند.

۸. استفاده از گیس کردن
موی بالای سر خود را همانند یک هلال ببافید و گیس کنید تا به مانند یک پوشش برای ریشه های چرب مو باشد. چندین تار مو را در اطراف گیس خود بیرون بکشید تا مدل مویی با لطافت به شما دهد.

۹. استفاده از هدبند
هدبند یکی از راحت ترین روش های پنهان کردن موی چرب است. شما با استفاده از یک هدبند میتوانید براحتی قسمت های مرکز مو را که شامل ریشه های چرب مو است، پنهان کنید و توجه بیننده را به طرح های روی هدبند جلب و از موهای چرب خود منحرف کنید.

۱۰. رام کردن موی بد خواب
موهای شسته نشده میل به فِر شدن دارند که طبعاتی همچون بدخوابی مو را در پی دارد و مو توده میشود. بهترین راه حل این است که یک لباس خیس روی موی بدخواب شده، قرار دهید و بگذارید وزن آن، مو را صاف کند. بعد از آن میتوانید مو صاف شده خود را با گرما خشک کنید تا حالت خود را ثابت نگاه دارد.

۱۱. دو گیس کردن مو ها
اگر شما نیاز به پنهان کردن موهای چرب خود دارید، دو گیس کردن روش راحتی است. از موهای خود در بالای سر دو دسته ریز جدا کنید و گیس کنید و آنها را در دو طرف صورت خود رها کنید تا تصویری با لطافت از خود بسازید. زیبا وخاص!

۱۲. استفاده از کلاه
آخرین، ساده ترین و آسان ترین روش ممکن برای کسانی که نمی خواهند روش های پیچیده مدل مو را استفاده کنند، این است که با گذاشتن کلاه ریشه های چرب مو خود را پنهان کنند.

طناز گستر آسیا
ما رو در شبکه های اجتمائی دنبال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *